Openingstijden

Maandag 8.00-17.00
Dinsdag 9.00-14.00
Woensdag 8.45-17.00
Donderdag 08.45-13.15
Donderdag (om de week) 19.00-21.00
Vrijdag 8.00-16.00
Zaterdag (om de week) 9.00-12.30
Lunch: 12.00 – 13.00

Kwaliteit

U bent bij ons in goede handen; wij zijn aangesloten bij de ANT en het kwaliteitsregister KRT.
Toch klachten? Kijk bij onze klachtenregeling.

Behandelingen

Uiteraard kunt u bij ons in de praktijk terecht voor de meest gangbare behandelingen, maar ook voor wortelkanaalbehandelingen, herbehandelingen en esthetische tandheelkunde.

Spoedgeval

0488 769 038

Tijdens openingstijden kunt u naar de praktijk bellen. Wij zullen u zo spoedig mogelijk helpen.