Openingstijden

Maandag 8.00-16.00
Dinsdag 9.00-12.00
Woensdag 8.45-16.00
Donderdag 08.45-17.00
Donderdagavond *) 19.00-21.00
Vrijdag 8.00-17.00
Zaterdag
(één keer per maand)
9.00-12.30
Lunch: 12.00 – 13.00

*) Let op: wij zijn één keer per maand op donderdagavond geopend, we zijn dan ’s middags gesloten.

Kwaliteit

U bent bij ons in goede handen; wij zijn aangesloten bij de ANT en het kwaliteitsregister KRT.
Toch klachten? Kijk bij onze klachtenregeling.

Behandelingen

Uiteraard kunt u bij ons in de praktijk terecht voor de meest gangbare behandelingen, maar ook voor wortelkanaalbehandelingen, herbehandelingen en esthetische tandheelkunde.

Spoedgeval

0488 769 038

Tijdens openingstijden kunt u naar de praktijk bellen. Wij zullen u zo spoedig mogelijk helpen.